Pracownik Kontroli Jakości - praca zmianowa

P.W. Masterchem Sp. j.

Zielona Góra, Przylep, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Producent opakowań (butelek PET) przyjmie pracowników Kontroli Jakości.

Wykształcenie techniczne.

- PRACA ZMIANOWA

Wymagania

• znajomość norm i zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych,
• znajomość programów biurowych,
• znajomość obsługi urządzeń pomiarowych,
• wymagana samodzielność, dokładność, dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w zespole i przy stresujących warunkach pracy.

Prezentacja firmy

Firma produkująca preformy i butelki z PET, jedna z większych w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
UZNANIOWA
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria