Pracownik kompletacji zamówień z uprawnieniami na wózki widłowe

Work Service Express

Stryków, łódzkie

Miejsce pracy: Stryków

Miejsce pracy Stryków
Numer ref. : 52/2/LDPT/IP

Dla naszych Klientów, zlokalizowanych na terenie Strykowa, poszukujemy osób na stanowisko pracownik kompletacji zamówień z uprawnieniami na wózki widłowe.

Obowiązki
- kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją;
- realizacja wyznaczonych celów jakościowych;
- dbałość o powierzone mienie.

Wymagania
- uprawnienia na wózki widłowe;
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego minimum 3 miesiące;
- książeczka sanepidowska;
- mile widziane aktualne badania psychotechniczne.
- zdolności manualne;
- dyspozycyjność;
- zaangażowanie.

Oferujemy
- umowa o pracę tymczasową;
- pełen etat.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.