Pracownik KLUBOKSIĘGARNI RADIA WNET

Wnet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Spółdzielcze MEDIA WNET poszukują osoby zainteresowanej współpracą przy rozwoju działalności KLUBOKSIĘGARNI WNET

Zakres prac:

  1. Księgarnia Radia Wnet

- sprzedaż w siedzibie księgarni przy ul. Koszykowej 8
- obsługa księgarni internetowej
(przygotowanie i wysyłka zamówień, mailowy i telefoniczny kontakt z klientami,
wprowadzanie nowych tytułów do oferty, kontrola funkcjonalności księgarni  internetowej)
- kontakty z wydawcami
- kontrola stanów magazynowych

  1. Księgarnia na Jarmarku
    - organizacja i obsługa stoiska księgarni podczas cosobotnich Jarmarków Radia Wnet przy ul. Ząbkowskiej 27/37

  2. Kluboksięgarnia Wnet – Wydarzenia
    - organizacja i obsługa mobilnej sprzedaży księgarni podczas organizowanych wydarzeń

  3. Dodatkowo
    - możliwość zaangażowania w projekty promocyjne Kluboksięgarni Wnet, m.in.: współpraca z redakcją Radia Wnet, tworzenie newslettera, tematyczne audycje radiowe, eter księgarni, portale społecznościowe, współpraca promocyjna z wydawnictwami i inne.

Wymagania

Oczekiwania:

- znajomość podstaw specyfiki funkcjonowania księgarni
- ogólna orientacja w świecie książek
- komunikatywność, otwartość i inicjatywa
- czynne prawo jazdy kat. B
+ ogólna znajomość Radia Wnet i jego profilu

Prezentacja firmy

Kluboksięgarnia Wnet to jedno z przedsięwzięć Mediów Wnet. Prowad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo