Pracownik kawiarni

Graffiti

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Cafe Club jest ogólnopolską siecią kawiarni stworzonych dla miłośników dobrego smaku i aromatu świeżo parzonej kawy. Działamy w 25 miastach Polski posiadając 32 kawiarnie. Przed nami wciąż nowe rynki i nowe wyzwania...wiemy jak je osiągnąć!

Obecnie poszukujemy 2 dodatkowych osób do pracy w kawiarni w Lesznie. Jeśli chcesz wspólnie z nami uczestniczyć w tym przedsięwzięciu oraz jesteś zainteresowna/y pracą w młodym, zgranym zespole i miłej atmosferze, zapraszamy do współpracy.

Zadaniem baristy/ki jest pełna obsługa klienta z zakresu przygotowywania kaw, herbat, deserów, smoothiesów oraz pozostałych produktów znajdujących się w menu Cafe Club.

Wymagania

  • Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność (również w weekendy),
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • pozytywne nastawienie do ludzi,
  • wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Cafe Club jest ogólnopolską siecią kawiarni stworzonych dla miłośników d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia