Opis stanowiska pracy

Restauracja McDonald’s®

MOP Witowice A4 S 43 obręb Kalinowa, Strzelin gm. Wiązów

MOP Oleśnica A4 S Oleśnica Mała 72

Oława

zatrudnią osoby pełnoletnie w pełnym i niepełnym wymiarze godzin do pracy w kawiarni McCafé®.

Pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • przygotowywanie i sprzedaż deserów oraz napojów mrożonych i kawowych
  • uzupełnianie zapasów
  • utrzymywanie w czystości urządzeń, sprzętów i naczyń oraz sali w McCafé

Doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane.

Kandydatury będą rozpatrywane tylko za pośrednictwem serwisu infoPraca.pl

Prezentacja firmy

Sieć McDonald's w Polsce to ponad 338 restauracji. Pracuje w nich... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Obsługa klienta