Pracownik kawiarni/Barista do przyuczenia

DaftCode Sp. z o.o.

02-672 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DaftCafe to niebanalne miejsce, w którym wszystko zaczyna się od kawy. Otwieramy kolejne kawiarnie - masz szansę dołączyć do naszego zespołu!

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz pozytywną energię, lubisz pracę z ludźmi, masz silną motywację do nauki i rozwoju, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie.

Poszukiwany/Poszukiwana: Pracownik kawiarni/Barista

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście/Wola (okolice Ronda Daszyńskiego)

Nasza Obietnica

• Niepowtarzalna atmosfera i wspaniali ludzie

• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia

• Praca w fascynującym świecie kawy, w jednej z najfajniejszych kawiarni w Warszawie

• Możliwość uczenia się od najlepszych

• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

Twoje Wyzwania

• Zapewnienie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie

• Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni

• Budowanie długotrwałych relacji z klientem

• Przygotowywanie i polecanie produktów DaftCafe

• Praca w zespole i budowanie wspólnych sukcesów kawiarni

Nasze Oczekiwania

• Entuzjazm i kreatywność w działaniu

• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

• Zainteresowanie światem kawy będzie dodatkowym atutem

• Mile widziane doświadczenie w gastronomii lub w obsłudze klienta jeśli

nie posiadasz doświadczenia, a chcesz pracować zgłoś się - wszystkiego

Cię nauczymy!

• Wysoka kultura osobista

• Dyspozycyjność co najmniej 4 dni w tygodniu

• Książeczka sanitarnoepidemiologiczna

będzie mile widziana

• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Czekamy na Ciebie!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Jeżeli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, w k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca dla studenta, Praca Call Center / Telemarketing