pracownik inwentaryzacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta poszukujemy osób do wykonania:

Nr ref.: 27396
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • praca dorywcza
  • zliczanie towaru oraz przeprowadzanie inwentaryzacji w sklepie i na magazynie
  • skanowanie asortymentu za pomocą skanera

Oczekiwania:
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • mile widziane osoby uczące się oraz studenci

Oferta:
  • inwentaryzacje prowadzone są co miesiąc
  • perspektywa stałej współpracy w oparciu o umowę zlecenie
  • stawka godzinowa:
  • 12zł brutto - gdy praca przypada w godzinach pomiędzy 06:00-22:00
  • 14,40zł brutto - gdy praca przypada w godzinach nocnych pomiędzy 22:00-06:00
  • pracę w miłej atmosferze
  • praca w okolicach Okęcia - Warszawa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)