ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik inwenraryzacji

Miejsce pracy: Zgorzelec

Zaangażowanie, spostrzegawczość i motywacja do pracy - to cechy Naszych pracowników!

Jeśli je posiadasz, to właśnie na Ciebie czekamy!

ManpowerGroup Sp. z o.o. dla jednego z Klientów aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik inwentaryzacji
Praca w dniu 26/11/2015

Oferujemy:

• umowa zlecenie za pośrednictwem Manpower
• praca w godzinach dziennych
• - możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Zadania:

• praca przy inwentaryzacji asortymentu w niewielkiej placówce
handlowej
• liczenie towaru ręcznie
• raportowanie
• wpisywanie stanu do arkuszy

• praca w dniu 26/11/2015
• mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacji
• mile widziany status studenta / ucznia
• dyspozycyjność
• sumienność

Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials