Pracownik hurtowni z częściami samochodowymi

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Pracownik magazynowy sieci hurtowni Holandia

Zbieranie zamówień

Nr Ref.: /BR/09/16/NL

Miejsce pracy: Holandia okolice Ede

Oferujemy:

• oferujemy umowę o pracę tymczasową,
• zakwaterowanie blisko miejsca pracy,
• opiekę polskiego personelu,
• praca z możliwością zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
• możliwość awansu dla najlepszych pracowników,

Obowiązki:
• praca w magazynie firmy posiadającej hurtownie na terenie całej Holandii,
• magazyn z artykułami części motoryzacyjnych,
• system zbierania zamówień
• pracuje się na jednej zmianie, codziennie od 8:00 do 17:00, w dziale zbierania zamówień na dwie zmiany: poranna (od 6:00 do 15:00) oraz na popołudniowa (od 15:00 do 22:00)

Wymagania:
• nie jest wymagane doświadczenie,
• zaangażowanie i chęć do pracy,
• elastyczność,
• gotowość do wyjazdu na okres około 6 miesięcy,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.