Pracownik hotelu

gut-Hotels-gruppe

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Indywidualny pensjonat trzygwiazdkowy w Niemczech poszukuje odpowiedzialnej, wszechstronnej, rezolutnej osoby władającej językiem niemieckim do:

  • Obsługi kelnerskiej gości w restauracji
  • Obsługi zmiany śniadaniowej
  • Obsługi recepcji
  • Ewentualnie pomoc w kuchni lub na piętrze.

Oferujemy:

  • Umowa bezpośrednio z właścicielem na warunkach niemieckich
  • Płacę wg taryfy niemieckiej minimum 8,50 € na godzinę, ponad 1000 € netto
  • Ubezpieczenia socjalne wymagane prawem niemieckim
  • 8 godzinny dzień pracy wg grafika, konto czasowe
  • Mieszkanie i wyżywienie w obiekcie

Doświadczenie lub wykształcenie w branży hotelarskiej mile widziane.

Prezentacja firmy

Zrzeszenie hotelarzy z Niemiec.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Catering / Gastronomia