OTTO Work Force

Pracownik hali

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn -Koźle
Nr. Ref: NS/ HKK/05/14/IP
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska:
- Wykładanie towaru w markecie z branży budowlanej na terenie Kędzierzyna-Koźla
- Dbałość o estetykę sklepu
- Czynności porządkowe

Oferujemy:
- Elastyczny grafik pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Wymagania:
- Pełnoletniość
- Sumienność
- Dyspozycyjność

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.