Pracownik grupy interwencyjnej Gliwice

F4Security Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

F4 Security Sp. z o.o. poszukuje Kwalifikowanych Pracowników Ochrony do pracy w Grupie Interwencyjnej. Wymagane, prawo jazdy kat. B oraz legitymacja osoby dopuszczonej do posiadanie broni. Numer kontaktowy 669900005

Wymagania

Wymagania: Wpis na listę pracowników kwalifikowanych, prawo jazy kat. "B", legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, ponadprzeciętna sprawność fizyczna.

Prezentacja firmy

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku lokalnym. Skupiam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Ochrona