Pracownik Gospodarczy - Technik konserwator

Inwemer System Sp. z o.o.

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości, ochrony osób i mienia, obsługi technicznej budynków.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

w Drawsku Pomorskim

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego dwóch budynków oraz ich instalacji wewnętrznych i infrastruktury zewnętrznej,
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych tzw. złota rączka (prace elektryczne, hydrauliczne i ogólnobudowlane),
  • powiadamianie o zaistniałej awarii oraz jej niezwłoczne zabezpieczenie,
  • dbanie o czystość wokół budynków (sprzątanie posesji, utrzymanie zieleni, odśnieżanie),
  • przewożenie materiałów biurowych, korespondencji etc. pomiędzy budynkami.

Oczekiwania

  • wykształcenie zawodowe, techniczne
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • praca w dni powszednie 7.00 – 15.00
  • stabilne zatrudnienie
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków,
  • jako zakład pracy chronionej zachęcamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do składania aplikacji
  • pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoba do kontaktu: Przemysław Światłowski, kom.: 691 360 599, e-mail:przemyslawswiatlowski@inwemer.pl