Pracownik gospodarczy - magazyn Kąty Wrocławskie

Probet Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie ul. Popiełuszki, dolnośląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie ul. Popiełuszki

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Inne

MIEJSCE PRACY: Kąty Wrocławskie 55-080 ul. Popiełuszki 17

STANOWISKO: Pracownik porządkowy - magazyn

GODZINY PRACY: pon - pt 06.00 – 14.00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Czynności z zakresu usług serwisu porządkowego:

- czyszczenie podłóg, ścieranie kurzu, wyrzucanie śmieci,

- obsługa maszyny sprzątającej

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Umowę o pracę

• Pracę w trybie jednozmianowym

• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej

• Przyjazną atmosferę pracy

WYMAGANIA:

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.

• Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych będzie dodatkowym atutem.