Pracownik gospodarczy / konserwator Centrum Logistycznego w Kajetanach

ILS sp z o.o.

Kajetany (k. Nadarzyn, Pruszków,Warszawa), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Operator logistyczny z grupy kapitałowej Inter Cars S.A.- lidera na rynku części samochodowych oraz członka europejskiego stowarzyszenia dystrybutorów ATR, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za

  • utrzymanie obiektu w czystości i porządku,
  • aktywną obsługę obiektu i kontakt z Administratorem (telefon, bezpośrednio)
  • zabezpieczenie urządzeń/materiałów niezbędnych do utrzymania obiektu w należytym stanie i porządku.
  • segregowanie i odpowiednie przygotowanie do wywozu odpadów,
  • prace sezonowe tj. utrzymanie zieleni, zamiatanie, odśnieżanie,
  • skuteczne i niezwłoczne reagowanie w przypadku awarii, usterek,
  • zgłaszanie Administratorowi obiektu potrzeby zakupu materiałów,
  • utrzymanie w stałej sprawności budynków oraz zainstalowanych w nich urządzeń (wind, drzwi, zamków, bram, oświetlenia, systemów pożarowych, itp.)
  • przeprowadzanie diagnostyki i drobnych napraw mechanicznych, ślusarskich, instalacji elektrycznej, wentylacji, klimatyzacji, wodno-kanalizacyjnych,
  • nadzór i kontrola pracy urządzeń oraz instalacji budynkowych,

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu pracy o podobnym profilu,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • własny samochód z uwagi na pilne przyjazdy awaryjne,
  • kultura osobista,
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznym zespole.

Z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

Prezentacja firmy

Operator logistyczny z grupy kapitałowej Inter Cars S.A.- lidera na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Inne