Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych Tagmet Sp. z o.o.

Pracownik Gospodarczy i Ochrony Mienia

Od: Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych Tagmet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lubicz k. Torunia

Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych TAGMET Sp z.o.o. jest liderem w branży metalowych akcesoriów meblowych. Obecnie zatrudniamy około 150 osób. Działamy od ponad 30 lat, na rynku polskim i zagranicznym. Siedziba firmy mieści się w Lubiczu Dolnym k/Torunia

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

lokalizacja: Lubicz k. Torunia

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji w zakresie utrzymania porządku, ładu i czystości terenów zakładu
  • Pełnienie funkcji w zakresie ochrony mienia

Oczekujemy:

  • Odpowiedzialności, rzetelności i wysokiej kultury osobistej
  • Wykształcenia zawodowego
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Umiarkowanego stopnia niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie