Pracownik Gastrononii na terenie Carrefour, olsztyńska 8,Toruń

GRECO Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Potrzebujemy na stałe Pracowników /Studentek/Uczniów do pracy na stanowisko : Sprzedawczynie/Pracownik gastronomii (1/2 etat) : praca 2-4 dni w tygodniu lub mniej ( dla studentek ) . Praca w naszym sieciowym lokalu na terenie CH Carrefour w Torun,olsztyńska 8, . Mile widziane obsługa prostej kasy ,Elzab Jota,terminalu i obsługa Klientów ..Nie odpowiemy na oferty na stanowiska biurowe .
Na razie najbardziej potrzebujemy pracownika ,które chcą pracować u nas jak najdłużej .Studenci maja napisać o dyspozycyjność : w jakich godzinach i dniach może iść do pracy .
Zainteresowanych prosimy odpisać na e-mail lub na tel. i w ten sposób szybciej możemy kontaktować i przedstawić warunki do pracy.

Wymagania

wysoka kultura osobista,pogodne usposobienie,
,uprzejmość wobec klientów i współpracowników ,,cierpliwość , schludny wygląd i fachowość przy obsłudze klienta,zaangażowanie , aktywność,odpowiedzialność ,praca co drugie weekendy
,sumienność , wzajemne uszanowanie , zadbać czystość w pracy

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1990r i prowadzi gastronomię

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia, zapewnienie wyzywienie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia