Pracownik Gastronomii na terenie CH RIVIERA Gdynia,przy SKM

GRECO Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy na stałe( na dłużej) STUDENTKĘ/Pracownika gastronomii do pracy na terenie , Centrum Riviera , ul. Górskiego 2(przy SKM ) lub na terenie hipermarketu Carrefour-Morena Gdańsk lub w Gdyni . Po przeszkoleniu trzeba umieć obsługiwać , klienta , terminal ,kasą ekranem dotykowym i czasami pomagać w kuchni . Kto chce pracować u nas ,to proszę o tel. lub e-mail z informacjami .

Wymagania

wysoka kultura osobista,pogodne usposobienie,
,uprzejmość wobec klientów i współpracowników ,,cierpliwość , schludny wygląd i fachowość przy obsłudze klienta,zaangażowanie , aktywność,odpowiedzialność ,praca co drugie weekendy
,sumienność , wzajemne uszanowanie , zadbać czystość w pracy

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1990r i prowadzi gastronomię

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
600PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zapewnione wyzywienie , premia od podstawowej stawki
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie