Opis stanowiska pracy

Pracownik Fizyczny

Miejsce pracy: okolice Okęcia

Numer ref: SORT/U

Miejscem pracy jest międzynarodowa firma logistyczna.

Obowiązki: proste prace magazynowe związane z sortem przesyłek kurierskich.

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, system tygodniowy, w dwóch zmianach: popołudniowa i nocna.

Wymagania: niekaralność, dyspozycyjność do pracy w obydwu zmianach, motywacja do pracy.

Oferujemy: zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS, stawki godzinowe 15 zł - 16 zł brutto, odzież roboczą.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Dziękujemy za przesłana aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

Agencja Pracy Czasowej Tempus A

ul. Meander 15

02-791 Warszawa

Tel. 501 322 675

godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15PLN - 16PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka