Opis stanowiska pracy

- prace przy budowie torów kolejowych,
- układanie podkładów kolejowych oraz remont i modernizacja przejazdów kolejowych,
- wymiana maszyn i części stalowych nawierzchni,
- inne prace związane z utrzymaniem linii kolejowych,
- praca w Stalowej Woli i najbliższych okolicach.

Wymagania

- sprawność i tężyzna fizyczna - dobry stan zdrowia,
- gotowość podjęcia pracy fizycznej,
- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
- niekaralność,
- zaangażowanie i chęć do pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Start People to jedna z czołowych Agencji Pracy na polskim rynku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie