Obecnie dla naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji.

Zatrudnienie od zaraz !

Miejsce pracy: Częstochowa

Praca tymczasowa.

pracownik fizyczny

Nr ref.: 41283
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Częstochowa

Zakres obowiązków:
  • usuwanie nadlewu z tworzyw
  • kontrola jakości produktu
  • praca na hali produkcyjnej

Oczekiwania:
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • zdolności manualne
  • chęć pracy w systemie dwuzmianowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferta:
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ tymczasową
  • stabilne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)