Pracownik fizyczny

P.P.H. ETK

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca tylko dla kobiet.
Najważniejsze zadania:
1. Nakładanie kalki ceramicznej na kubki, filiżanki, szklanki
2. Obsługa piecy do wypału ceramiki
3. Praca manualna przy składaniu breloków i długopisów i innych produktów.
4. Przygotowywanie paczek do wysyłki kurierskiej (paczki do 25 kilogramów)

Wymagania

1. Gotowość do pracy w godzinach popołudniowo-wieczornych (po okresie przyuczenia)
2. Wysoka sprawność fizyczna
3. Zdolności manualne.
4. Umiejętność dostosowania się do pracy w miłym, rodzinnym zespole ludzkim.
5. I najważniejsze - CHĘĆ PRZYUCZENIA SIĘ DO WYKONYWANEJ PRACY (na początku wydaje się trudna, ale tylko na początku).

Prezentacja firmy

Produkcja i dystrybucja gadżetów z imionami (kubki, breloki, dług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (jeśli obie strony będą zadowolone)
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 850PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji