pracownik fizyczny ( z samochodem) / FRANCJA

GP People Sp. z o.o.

Francja / Korsyka / Urtaca, zagranica

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja / Korsyka / Urtaca

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego francuskiego Klienta: mięsnej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydata z samochodem na stanowisko:

Nasz klient, francuska firma mięsna, poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:

pracownik fizyczny (osoba z samochodem)
nr referencyjny: fiz/05/14
miejsce pracy: Francja / Korsyka /Urtaca

wymagania niezbędne:
- prawo jazdy kat. B
- ubezpieczenie w Polsce 30 dni wstecz (ZUS, KRUS, jako członek rodziny)
- samochód (na Korsykę należy dojechać samochodem, a następnie dopłynąć promem), środek transportu jest niezbędny wyłącznie w celu dotarcia do Francji, mamy już 2 sprawdzone osoby, które tam pracowały
- motywacja do pracy

opis stanowiska:
- mycie pojemników
- wrzucanie zamrożonego mięsa na linię z przyprawami
- pełnienie obowiązków od 730 do 17 z 45min przerwą

oferujemy:
- pracę od 01.05.2015 do 31.07.2015
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową we Francji
- zakwaterowanie w mieszkaniu obok miejsca pracy (2 pokoje, kuchnia, łazienka, pralka, lodówka, mikrofalówka)