Pracownik fizyczny z kat. C

GP People Sp. z o.o.

Islandia- Keflavik, zagranica

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Islandia- Keflavik

Opis stanowiska:

-załadunek kontenerów
-sortowanie/zbiórka odpadów
-prace magazynowe
-prowadzenie pojazdu kat. C

Oferujemy:

-legalne zatrudnienie u islandzkiego pracodawcy w pełnym wymiarze godzinowym
-wynagrodzenie podstawowe 213000 ISK netto (ok 7,500zł + nadgodziny (płatne 180%)
-zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (czynsz opłaca pracownik)
-dopłaty do posiłków w zakładowej kantynie
-zwrot za przelot do Reykjaviku oraz dowóz do miejsca zakwaterowania

Wymagania:

Prawo jazdy kat. C, kod 95, karta kierowcy, aktualne badania
brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
dobra znajomość j.angielskiego
gotowość do podjęcia pracy długoterminowej (co najmniej rok)