Pracownik fizyczny + upr. na wózki widłowe + język francuski

IPF GROUP S.A.

60-867 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta - firmy z branży tekstylnej - poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja
Termin rozpoczęcia: od zaraz!

Zakres obowiązków:

- zapewnienie równomiernego i jednorodnego rozłożenia łodyg lnu na taśmie produkcyjnej
- minimalizacja przestojów maszyny
- czyszczenie maszyny w czasie trwania jej postoju
- kontrolowanie pracy maszyn, tak by zapewnić ciągłość produkcji szpul (przygotowywanie nowych szpul, zmiana szpul na maszynie, w przypadku zacięcia się maszyny oczyszczanie jej z nadmiaru materiału)
- systematyczna zmiana szpul na maszynie
- transportowanie gotowych produktów do magazynu za pomocą wózka widłowego

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- darmowe zakwaterowanie i przejazd do pracy za granicę
- profesjonalną pomoc w organizacji wyjazdu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Wymagania

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- znajomość języka francuskiego
- sumienność i dokładność
- gotowość do podjęcia pracy fizycznej

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. B oraz własne auto do dyspozycji (wypłacamy dodatek amortyzacyjny)

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji