Pracownik fizyczny - praca w cegielni

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: BS/KLA/NL/06/2015
Typ wakatu: praca tymczasowa

Praca w cegielni, wytwórnia kostki brukowej

Obowiązki:

Praca polega na układaniu kostki brukowej na palety. Ustalone są normy dzienne, także kandydat musi być silny fizycznie.

Praca będzie wykonywana na zewnątrz, ale pod wiatą w zakładzie, gdzie się kurzy i jest hałas.

Dodatkowe informacje:

Praca jest stabilna, z dużą ilością godzin i niską opłatą zakwaterowania

Umowa podpisywana jest na 7 miesięcy z możliwością przedłużenia kontraktu.

Zakwaterowanie wynosi 50 € tygodniowo.
Stawka godzinowa to 8,70 € za godzinę z gwarancją co najmniej 32 godzin w tygodniu.

Wymagania:

- tężyzna fizyczna

- brak problemów z kręgosłupem

- wysoka motywacja do pracy

- znajomość języka nie jest wymagana

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.