Pracownik fizyczny / pomoc przy organizacji magazynu (sf)

Work Service

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy pracowników do pomocy przy reorganizacji magazynu

przenoszeniu elementów, narzędzi, gotowych produktów, maszyn itp.

Wymagania

Wymagamy chęci do pracy, dużej siły fizycznej

Praca w godzinach 7-15 / poniedziałek - piątek

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – okres 1 miesiąca z możliwością dłuższej współpracy

stałe wynagrodzenie 2200 zł / brutto

możliwość zdobycia doświadczenia

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji