Pracownik Fizyczny-Monter, Prowadzący

Polo-Tech

41-943 Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię monterów konstrukcji i osoby Prowadzące odcinek robót .
Praca na Śląsku i w całej Polsce. Praca polega na wznoszeniu i wykończaniu hal oraz także na modernizacji Elektrociepłowni i Stawianiu nowych bloków Energetycznych.

Wymagania

Mile widziane uprawnienia:
- Przepalacza tlenowego ( lub pojęcie)
- "E"(uprawnienia energetyczne grupy 2)
- Prawo jazdy kat. B
- Czytania rysunku technicznego (lub pojęcie)

Prezentacja firmy

Firma zajmuję się pracą przy modernizacji Elektrociepłowni i Hut oraz st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
17PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Energetyka