Pracownik fizyczny do podstawowych prac wykończeniowych

CPC Group Sp. z o.o. Sp. k.

Niemcy, okolice Düsseldorf, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

Pomocnicze prace wykończeniowe związane z przygotowaniem kontenerów do sprzedaży lub wynajmu oraz naprawą kontenerów po-leasingowych.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na podstawie transgranicznego delegowania, zatrudnienie z nastawieniem na dłuższą współpracę

- 10,30 euro brutto/h, urlop płatny 27 dni/rok + płatne dni świąteczne

- praca przewidziana na 5-6 dni w tygodniu

- czas pracy 45-50h w tygodniu

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- support prawny w czasie pobytu za granicą

- pełne ubezpieczenie na terenie Niemiec

Wymagania

- doświadczenie w podstawowych pracach wykończeniowych

- zaznajomienie z charakterysyką pracy na produkcji

- znajomości j.niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

- możliwości wyjazdu w krótkim okresie czasu, możliwość rozpoczęcia pracu od 07.04.2015 - warunek konieczny

- mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu Infopraca.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Agencja Pracy nr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji