Pracownik firmy remontowo-budowlanej, kafelkarz

P.U.H. Booloo

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

P.U.H. "BOOLOO" szuka osoby do firmy remontowo-budowlanej.

Zakres usług firmy:

kafelkowanie(terrakota, klinkier), gładzie gipsowe, malowanie, tapetowanie, zabudowy kartonowo-gipsowe, sufity podwieszane, układanie nowej instalacji elektrycznej i przeróbka istniejącej, biały montaż, montaż drzwi i okien, docieplanie domów, ogrodzenia z klinkieru, itp...

Nasze wymagania:

• motywacja do pracy

• zaangażowanie, inicjatywa, dobra organizacja pracy,

• doświadczenie,

• odpowiedzialność,

Poszukujemy przede wszystkim kafelkarza z doświadczeniem.

Prezentacja firmy

Usługi remontowo - budowlane Krzysztof Błaszczyk<br/>Motto: \"Boo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie