Pracownik ewidencji magazynowej

BALANS POLAND Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka

Agencja pracy tymczasowej Balans Poland Sp. z o.o (nr certyfikatu 5177) dla swojego Klienta, firmy logistycznej poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ewidencji magazynowej - Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:
- przygotowywanie dokumentacji magazynowej w obszarze przyjęcia, magazynowania i dystrybucji,
- kontrolowanie poprawności, kompletności i bieżące prowadzenie ewidencji dokumentów magazynowych oraz wykrywanie i eliminowanie nieprawidłowości w obiegu tych dokumentów,
- przygotowywanie i zarządzanie poprawnością przemieszczeń wewnątrz magazynowych,
- rozwiązywanie problemów związanych z przygotowywaniem wysyłek, w tym również przygotowanie dokumentacji wysyłkowej,
- przyjmowanie i kontrolowanie dostaw do ewidencji magazynowej,
- administrowanie protokołami rozbieżności w stanach magazynowych , dostawach do magazynu oraz listach przewozowych,
- bieżące weryfikowanie stanów magazynowych (bieżące wyjaśnianie rozbieżności z tym związanych),
- sporządzanie analiz, ocen, raportów, statystyk zgodnie z wewnętrznymi zarządzeniami i ustaleniami,
- nadzorowanie nad prawidłowym obiegiem palet, poprzez kontrolowanie, ewidencjonowanie i bieżące wyjaśnianie niezgodności,
- Obmiarowanie, oklejanie przesyłek, oraz wyjaśnianie i korygowanie bieżących niezgodności z tym związanych,
- dokumentowanie wykonanych czynności kontroli oraz analizowanie danych i przekazanie ich kierownictwu.

Wymagania:
- znajomość obsługi komputera,
- odpowiedzialność,
- uczciwość,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość programu magazynowego Sap lub innego programu magazynowego.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stawkę 12 zł brutto/h,
- prace na dwie zmiany 06:00-14:00, 14:00-22:00