Pracownik Działu Zakupów

ARTIM

OŁAWA, dolnośląskie

ARTIM

Od: ARTIM
Miejsce pracy: OŁAWA

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

ARTIM

ARTIM już od wielu lat jest liderem w zakresie dostaw towarów i usług outsourcingowych dla Klientów praktycznie każdej branży przemysłu w Polsce. Oferujemy naszym Klientom korporacyjnym kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw towarów produkcyjnych oraz pozostałych towarów i usług znajdujących się w obrocie magazynowym ze szczególnym naciskiem na dostawy środków ochrony indywidualnej i odzieży roboczej. Od samego początku istnienia stawialiśmy na profesjonalizm obsługi Klienta, jakość oferowanych towarów oraz rzetelność wykonywanych usług. Swoją uznaną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim terminowości dostaw oraz budowaniu dobrej i długotrwałej relacji z Klientem.

Opis stanowiska pracy:

  • Oferowana praca ma charakter biurowy. Wykonujemy ją na zorganizowanym systemie informatycznym dostosowanym dla firmy ARTIM. Oferujemy kandydatom kompleksowe szkolenia z jego funkcjonowania oraz kurs szkoleniowy w naszej akademii edukacyjnej.

  • Głównym zadaniem jest kompleksowa obsługa zapytania ofertowego Klienta – począwszy od poszukiwania produktu u istniejących lub nowych dostawców analizując rynek oraz konkurencję, poprzez wynegocjowanie jak najkorzystniejszych warunków handlowych dla transakcji , aż po osobisty nadzór nad terminową dostawą produktu do naszego Klienta przy współpracy z działem magazynu i logistyki w firmie ARTIM.

Zadania dodatkowe:

  • Kontrolowanie i optymalizacja stanów magazynowych w firmie
  • Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie działu firmy
  • Analizowanie i raportowanie wyników pracy
  • Utrzymywanie dobrych relacji oraz korzystnych parametrów handlowych z dostawcami dla firmy ARTIM.

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego (obsługa zamówień zagranicznych)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office- bardzo dobra znajomość Excela
  • Umiejętność pracy z zespołem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia branżowe)
  • Niezbędne narzędzia do pracy na wybranym stanowisku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy:

www.bhp-online.pl, www.majapark.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ARTIM