pracownik działu Transportu i Spedycji-staż/praktyka

Drewnex Sp. z o.o. Sp. k.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś studentem związanym z handlem zagranicznym, spedycją czy logistyką a Ty sam masz chęć poznania nowych doświadczeń nasza zespół czeka na Ciebie
Jeżeli przyszłość łączysz z spedycją oraz transportu oraz chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Możesz wykorzystać wiedzę zdobytą podczas studiów w praktyce Jeżeli jesteś osobą ambitną, wykazującą się inicjatywą, zaangażowaniem i determinacją w realizacji powierzonych zadań

Miejsce praktyk: Mikołów,Katowice
Region: Śląsk

Opis stanowiska:
Pomoc doświadczonym spedytorom w organizacji transportu
Udział w bieżącym rozwiązywaniu problemów związanych z realizacją zleceń spedycyjnych
Poszukiwaniu nowych klientów oraz aktywne nabywanie wiedzy z zakresu spedycji drogowej

Wymagania

Wymagania:
Studenci/studentki ostatnich lat lub absolwenci (preferowane kierunki: logistyka i transport, handel zagraniczny)
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej B2
Komunikatywna znajomość drugiego języka obcego (francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, czeski) mile widziana

Oferujemy:
Zdobycie cennej wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie procesu spedycyjnego
Umowę o praktyki na okres od 1 do 3 miesięcy
Możliwość otrzymania pracy po ukończonym stażu lub praktyce.
Zaświadczenie o odbyciu praktyk
Niezbędne narzędzia pracy w młodym zespole.

Proszę o przesyłanie CV studentów z okolicy Mikołowa, Katowic, Tychów, Gliwic, Rudy śl. i miast ościennych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

DREWNEX Sp zo.o. SP K. świadczy usługi spedycyjne i transportowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców