Opis stanowiska pracy

Do Osoby zatrudnionej w tym dziale będzie należało m. in. :

  • Obsługa klientów zagranicznych i krajowych w zakresie sprzedaży wodoru
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Bieżąca analiza rynku oraz pozyskiwanie wiedzy nt. warunków funkcjonowania klientów oraz ich wymagań w zakresie zakupów
  • Kompletowanie dokumentacji jakościowej w ramach systemu zakładowej kontroli produkcji oraz systemów zarządzania ISO obowiązujących w Stalprodukt
  • Przygotowywanie dokumentacji certyfikacyjnej

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY

  • wykształcenia wyższego: technicznego lub ekonomicznego (preferowany kierunek: Handel Krajowy i Zagraniczny będzie niewątpliwym atutem)
  • 2 lata praktyki na podobnych stanowiskach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta
  • doświadczanie w sprzedaży wyrobami przemysłu chemicznego w szczególności gazami
  • biegłej znajomość języka angielskiego
  • znajomość drugiego języka obcego
  • umiejętności planowania i organizowania pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • ciekawą i atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej notowanej na GPW w Warszawie
  • przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

CV powinno zawierać klauzulę o treści : „Stosownie do art. 23 ust.1 pkt 1ustawy o ochronie danych osobowych , (Dz. U. 2002.101.926) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stalprodukt S.A. z siedzibą w Bochni, ul. Wygoda 69, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji” .

Prezentacja firmy

Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetwor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria