Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- instalowanie systemów zasilania gwarantowanego (agregaty prądotwórcze, zasilacze UPS),
- wykonywanie przeglądów prewencyjnych urządzeń,
- reakcję na zgłoszone awarie,
- tworzenie dokumentacji dotyczącej instalowanych urządzeń,
- prefabrykacja szaf pomocniczych dla urządzeń zasilania gwarantowanego.

Wymagania

- wykształcenie minimum techniczne elektryczne lub pokrewne,
- znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- prawo jazdy kategorii B,
- uprawnienia elektryczne do 1 kV, minimum w zakresie eksploatacji ("E"),

Prezentacja firmy

Zolmot Energia oferuje systemy zasilania awaryjnego. Oferta produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis