pracownik działu przyjęcia towarów

EM & EM Sp. j.

03-034 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przyjęcia towarów wg odpraw celnych oraz krajowych we współpracy z agencją celną.
Ustalanie taryfikacji celnej towarów, ustalanie miejsca odpraw i transportu towarów wg harmonogramów dostaw .
Korespondencja w języku angielskim z dostawcami, wyjaśnienia z dostawcami, sprawdzanie cen w zamówieniach wg cen ustalonych z dostawcami.
Ustalanie zasad importu towarów z krajów trzecich pod względem dopuszczenia do obrotu na terenie Unii, Kompletacji dokumentacji odpraw celnych i przyjęcie towarów do programu WF-Mag Prestiż Plus.

Wymagania

Doświadczenie minimum 3 lata pracy ,znajomość programu WF-Mag, znajomość klasyfikacji towarów wg Isztar.

Prezentacja firmy

Firma Handlowa, import,export, WNT,WDT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w tym 30% premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Logistyka