Pracownik działu promocji i sprzedaży. Praca w centrum Krakowa!

Joy Ticket Sp. z o.o.

31-526 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla wybranych kandydatów zapewniamy: najlepsze warunki zatrudnienia na rynku w oparciu o podstawę oraz premie płatne co tydzień, wsparcie na każdym kroku rozwoju kariery poprzez bezpłatny program szkoleń, realną możliwość kariery zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w przyjaznej atmosferze.

Poszukujemy osób, które chcą osiągnąć dużo więcej niż 90% społeczeństwa, dlatego wymagamy od Ciebie: zorientowanie na osiąganie założonych celów, umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów, komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi, wysokiego poziomu motywacji oraz entuzjazmu w działaniu.

Do celów jakie stawiamy przed Tobą należy: przygotowanie i przedstawienie klientom aktualnej oferty firmy, ustalanie warunków współpracy z klientem i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu, zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi klienta zgodnie z przyjętymi standardami oraz podejmowanie inicjatyw w zakresie zwiększania wyników.

Jeśli jesteś osobą, która chce coś zmienić w swoim życiu, ale niekoniecznie wie, jak się do tego zabrać, to daj sobie szansę - nie czekaj dłużej i zaaplikuj własne teraz. Wystarczy spróbować, nie masz przecież nic do stracenia, a właśnie u nas możesz nauczyć się i zarobić najwięcej.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy, że ważna kolejność zgłoszeń!

Wymagania

Prezentacja firmy

Joy Ticket to portal, w którym znajdziecie broszury rabatowe. Dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne