Pracownik działu produkcji

LeasingTeam Sp. z o.o.

Michrów, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Michrów

Nr ref.: 0012171

Rodzaj pracy: praca stała

Zakres zadań:

· Obsługa linii produkcyjnej poprzez panel produkcyjny,

· Kontrola jakości produktów,

· Czynności pomocnicze na linii produkcyjnej,

· Prace porządkowe.

Oczekujemy:

· Chęci do pracy w systemie zmianowym,

· Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

· Książeczki Sanitarno-Epidemiologicznej.

Oferujemy:

· Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę agencyjną, płatny urlop, wypłatę 10tego każdego miesiąca,

· Stawkę dzienną: 14 zł/h brutto; stawkę nocną: 16,80 zł/h brutto,

podwyżkę po przepracowaniu miesiąca,

· Miesięczne premie w wysokości 400 zł brutto.