Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu poszukuje Pracowników Działu Pakowania, zainteresowanych podjęciem pracy w stabilnej, rozwijającej się firmie produkcyjnej.

Obowiązki

Zatrudnionej osobie zostaną powierzone m.in. zadania z zakresu pakowania gotowych szaf sterujących zgodnie ze specyfikacją techniczną, jakościową i dokumentacją obowiązującą w zakładzie.

Wymagania

Twój profil

◾wykształcenie minimum zawodowe,

◾uprawnienia do obsługi wózków oraz suwnic mile widziane,

◾doświadczenie w załadunku i wyładunku produktów gotowych,

◾umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole,

◾otwartość i zaangażowanie w wykonywaniu pracy,

Prezentacja firmy

Firma KK Wind Solutions jest wiodącym dostawcą systemów elektrycznych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka