Pracownik Działu Obsługi Klienta- praca biurowa

P.P.H. Promar Sp. z o.o.

Czerwionka Leszczyny k Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o.

od 30 lat jedna z wiodących firm zajmujących się sprzedażą, serwisem nowoczesnych, importowanych maszyn do przetwórstwa spożywczego, aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Czerwionka - Leszczyny

Opis stanowiska/Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa klienta,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Wystawianie, tworzenie dokumentów,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie/techniczne,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pakiet świadczeń medycznych, sportowych,
  • Możliwość kontynuacji nauki języka angielskiego, niemieckiego.

Prezentacja firmy

Stabilna i dynamiczna firma produkcyjno - handlowa lider rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management