Pracownik działu Obsługi Klienta język niemiecki lub francuski

Wood Glass Team Sp. z o.o.

Strzelno k/ Inowrocław, Gniezno, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Pracownika działu Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego lub francuskiego

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,

Zakres obowiązków:

  • komunikacja z klientami – telefoniczna i mailowa,
  • realizacja zamówień klientów,
  • współpraca z innymi działami firmy,

Gwarantowane:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prezentacja firmy

Producent szyb zespolonych, okien i drzwi drewnianych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja