Pracownik Działu Montażu

P.P.H. Mega Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PRACA TYLKO DLA NAJLEPSZYCH
Szukamy kandydatów na monterów wyposażenia muzealnego

MINIMUM 3000 ZŁ
Za poziom podstawowy. Zdecydowanie może urosnąć, jeśli będziemy się dogadywać a zakres obowiązków będzie rósł.
Na początek umowa o dzieło, - jak będziemy zadowoleni – umowa o pracę.

CIEKAWA PRACA – Zrób Lepszy Użytek ze Swoich Umiejętności
Zmysł techniczny - Zdolności manualne – Chęć rozwoju - Tego Szukamy

RÓŻNORODNOŚĆ – Zwiedzaj Świat i Zarabiaj Jeszcze Więcej
Ciekawe Wyzwania - Różni Klienci – Różne Kraje – Różne Kontynenty – wszystko w zasięgu dla Najlepszych Naszych Monterów i za DUŻO WYŻSZE STAWKI

Jesteś przeciętny – NIE APLIKUJ
Nie lubisz myśleć podczas pracy – TO NIE DLA CIEBIE
Brak Ci energii, zapału i ambicji – NIE PISZ

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r”

Prezentacja firmy

Spółka z kapitałem zagranicznym - międzynarodowy lider w branży wyposa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji