Pracownik działu marketingu

Black Monk

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Chciałbyś zarabiać siedząc na Facebooku? Potrafisz angażować ludzi w rozmowę? Dostajesz białej gorączki, widząc, przecinki, w, niewłaściwych, miejscach? Szukasz płatnego stażu albo pracy na pół etatu? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to możesz czytać dalej.

Co będziesz musiał robić?

OBOWIĄZKI

  • współtworzenie i realizacja mediaplanów (Facebook, Instagram)
  • współtworzenie i redagowanie tekstów na strony oraz ich uzupełnianie
  • współpraca z grafikami
  • uzupełnianie firmowych stron internetowych
  • współtworzenie kampanii promocyjnych oraz udział w ich realizacji
  • kontakt i nawiązanie relacji z recenzentami, blogerami, czasopismami
  • tworzenie newsletterów
  • pomoc w organizowaniu i reklamowanie wydarzeń promocyjnych

OPCJONALNIE

  • wyjazdy na targi lokalne i zagraniczne (wymagane predyspozycje do bezpośrednich kontaktów z klientem)

Wymagania

WYMAGANIA

  • bardzo dobra znajomość gramatyki języka polskiego (piątka z języka polskiego na świadectwie maturalnym to dobry początek)
  • dobra znajomość języka angielskiego (reading, speaking, writing)
  • kreatywność i poczucie humoru (inaczej z nami nie wytrzymasz)
  • umiejętność pracy w zespole (a nawet w kilku jednocześnie)
  • samodzielność (tak po prostu)

MILE WIDZIANE (ale nie wymagane)

  • znajomość branży gier planszowych (posiadanie Eurobiznesu w szafie się nie liczy)
  • podstawowa znajomość Wordpressa oraz języka HTML </br>

OFERTA

  • płatny staż / praktyki w z możliwością dalszego zatrudnienia lub praca w niepełnym wymiarze godzin (z perspektywą na pełen etat)
  • jeżeli będzie nam się ze sobą dobrze pracowało, to damy Ci więcej obowiązków i samodzielności, a nazwę stanowiska zmienimy na jakąś fancy
  • i nowe warunki finansowe też będą
  • oferujemy też elastyczny czas pracy oraz, w wyjątkowych sytuacjach, możliwość pracy zdalnej
  • mile widziani studenci ostatnich lat

Prezentacja firmy

Wydawnictwo Black Monk od listopada 2009 roku jest obecne na polskim ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Będą :)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media