Pracownik Działu Logistyki i Administracji

Unex Sp. z o.o.

20-869 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Osoba odpowiedzialna za organizację i nadzór nad realizacją bieżących kontraktów od strony logistycznej. Współpraca ze stałymi kontrahentami - przewoźnikami i firmami spedycyjnymi, ale także pozyskiwanie nowych kooperantów. Codzienne negocjacje m.in. stawek, terminów oraz obsługa administracyjna.

Dodatkowym zadaniem osoby będzie pomoc w administracyjnej obsłudze firmy.

Oferta także dla studentów ostatnich lat i absolwentów ze znajomością języków obcych.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w branży zbożowej lub pokrewnej (np. nawozy, środki ochrony roślin) zdobyte w dziale logistyki lub handlowym.

Preferowane osoby będące typem negocjatora i nie bojące się kontaktu telefonicznego z klientem.

Znajomość języka angielskiego. Dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B. Oferta także dla studentów ostatnich lat i absolwentów ze znajomością języków obcych i zamiłowaniem do handlu.

Prezentacja firmy

UNEX jest grupą firm zajmujących się handlem artykułami masowymi,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka