Pracownik Działu Księgowości

AP Vector

Komorniki, wielkopolskie

AP Vector

Od: AP Vector
Miejsce pracy: Komorniki

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferujemy:

  • Możliwość zapoznania z szerokim spektrum zagadnień z zakresu księgowości, np. rozliczenia PFRON, podatki lokalne, międzynarodowe rozliczenia CIT u źródła, sprawozdawczość dewizowa itp.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w systemie SAP
  • Wstępne przeszkolenie
  • Pracę na zastępstwo na trzy miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej, rozpoznawalnej na rynku firmie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie zadekretowanych dokumentów zakupu i sprzedaży w systemie SAP
  • Weryfikowanie i samodzielne księgowanie dokumentów rozliczeń podróży służbowych w systemie SAP (rozliczenia krajowe i międzynarodowe w EUR)
  • Pomoc w zakresie księgowania rozrachunków z odbiorcami i dostawcami, przychodów i rozchodów bankowych
  • Pomoc w weryfikacji księgowań automatycznych (w miarę potrzeb i nabytych umiejętności)
  • Sporządzanie wydruków i zestawień na zlecenie innych osób, bezpośrednio z systemu SAP lub z wykorzystaniem programów Excel i Word (także poprzez import danych z SAP)
  • Prowadzenie korespondencji z klientami: formaty korespondencji w SAP lub Word

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości
  • Wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne
  • Dobra obsługa pakietu MS Office
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji
  • Cierpliwość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziani studenci ostatnich lat i absolwenci kierunków ekonomicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
AP Vector