Pracownik Działu Księgowości lub Działu Finansowego

Klient infoPraca.pl

Kraków , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą legitymującą się orzeczeniem o niepełnosprawności i szukasz pracy biurowej w Krakowie? Wiążesz swoją przyszłość z księgowością lub finansami, ale przeszkadza Ci brak doświadczenia w branży? Nie przejmuj się, dla nas to nie problem. Ta oferta jest również dla Ciebie :). Poniżej niezbędne szczegóły.

Poszukujemy osób z orzeczeniem do pracy w działach księgowym lub finansowym na różnych, w zależności od prezentowanych umiejętności i doświadczenia zawodowego, poziomach organizacji: od stanowisk asystenckich do specjalistów. Miejscem pracy bardzo ładny, nowoczesny kompleks biurowy w Krakowie :) .

Główne zadania osób zatrudnionych na tych stanowiskach:
• Komunikacja z międzynarodowymi centrami/oddziałami Firmy oraz Kontrahentami w celu wymiany informacji finansowo-księgowych ( odpowiedzi za zadawane pytania ze strony kontrahentów )
• Przetwarzanie danych finansowo-księgowych, kontrola przesyłanych informacji pod kątem poprawności i kompletności
• Czuwanie nad poprawnością procesów finansowych/księgowych zgodnie z przyjętymi procedurami

Wymagania

Wymagania:
• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, warunek konieczny !!!
• Wykształcenie wyższe, lub 4-5 rok studiów ( preferowane kierunki to Ekonomia, Rachunkowość, Finanse, Bankowość, Audyt lub pokrewne )
• Angielski na poziomie B1
• Bardzo dobra obsługa komputera ( MS Office; Word, Excel )
• Samodzielność i orientacja na realizację określonych celów

Mile widziane:
• Twoje szanse na wyższe stanowisko zwiększy doświadczenie w pracy w takiej samej, lub podobnej roli

Oferujemy:
• Ciekawą, stabilną pracę w Firmie o wysokiej, międzynarodowej renomie, liderze swojej branży
• Miłych współpracowników i przyjazną osobom niepełnosprawnym atmosferę pracy :)
• Bogaty pakiet socjalny
• Możliwość bezpłatnego kursu języka angielskiego dla kandydatów z angielskim na poziomie niższym niż wymagane B1 ( 120 godzin przez 6 tygodni przed zatrudnieniem )
• Atrakcyjne warunki finansowe

Prezentacja firmy

Duża, ogólnopolska organizacja z branży ochrony środowiska i recyklin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa