PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWO-KADROWEGO

ATT 2000 Sp. z o.o.

02-703 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem biuro rachunkowe ATT2000 Sp.z o.o., działające w branży finansowej od 1999 r., poszukuje pracownika do działu kadrowo-księgowego.

Wymagania:
• podstawowa znajomość prowadzenia księgi przychodów i rozchodów lub zagadnień kadrowo-płacowych
• najchętniej status studenta
• umiejętność pracy z klientem zewnętrznym

Mile widziane:
• znajomość programów WF-KaPeR, Płatnik, Biznesmen Kadry Pro
• doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy:
- pracę w godzinach 9–17
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- przeszkolenie w zakresie pełnionych obowiązków
- możliwość zdobycia doświadczenia
- miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz oczekiwań finansowych drogą mailową. W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa