pracownik działu kadr

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Dla jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:

Nr ref.: 40812
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie danych osobowych do systemu kadrowo-płacowego
  • wprowadzanie nieobecności do systemu kadrowo-płacowego
  • wprowadzanie danych i obsługa systemów rozliczania czasu pracy, wystawianie kart RCP
  • pomoc w bieżących pracach działu kadr

Oczekiwania:
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy - mile widziana
  • dyspozycyjność do pracy 4 razy w tygodniu (po 6 godzin) - kandydatek/kandydatką może być również osoba studiująca
  • komunikatywność i otwartość
  • umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferta:
  • pracę w renomowanej firmie
  • pracę w młodym zespole
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w oparciu umowy zlecenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)