Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Stanowimy część Grupy Saint-Gobain.

Jesteśmy wiodącym producentem szkła płaskiego w Polsce i jedną z najnowocześniejszych hut szkła na świecie.

Nasze szkło jest wykorzystywane w budownictwie, w przemyśle meblarskim, AGD oraz do produkcji szyb dla przemysłu samochodowego.

Czym będziesz się zajmował/a na tym stanowisku?

  • weryfikacja szkła wyjściowego przed załadowaniem wysyłki na samochód
  • wsparcie działu jakości w wykonywaniu codziennych obowiązków

Kogo szukamy?Osoby, która posiada:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobrą koordynację ruchowo-wzrokową
  • dobrą organizację pracy, przede wszystkim jest zaangażowana, sumienna, terminowa.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia na okres 2-3 miesięcy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów

Prezentacja firmy

GRUPA SAINT-GOBAIN, światowy lider na rynkach związanych z habita... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji