Opis stanowiska pracy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. działa na rynku usług telekomunikacyjnych. W naszej ofercie są cyfrowe usługi kablowe: telewizja, szerokopasmowy Internet i telefonia.

Obecnie poszukujemy Pracownika Działu IT

Opis stanowiska:

- konfiguracja sprzętu informatycznego w firmie, jak również u klientów,
- konfiguracja serwerów i zarządzanie usługami informatycznymi opartymi o rozwiązania Windows Server i Exchange, Linux
- Help Desk dla użytkowników końcowych,
- współpraca z działem handlowym przy ofertowaniu sprzętu dla klientów

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym,
- znajomości zagadnień sieciowych
- prawo jazdy kat.B
- podstawowa znajomość technologii związanych z sieciami dostępowymi
- chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy zmianowej w godzinach 8-20 oraz pełnienia dyżurów pod telefonem w weekendy

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole
Dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med
Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems